Nr 1 50m grzbietowy Kobiet 8 lat i młodsi Nr 2 50m grzbietowy Mężczyzn 8 lat i młodsi Nr 3 25m motylkowy Kobiet 9 lat Nr 4 25m motylkowy Mężczyzn 9 lat Nr 5 100m zmienny Mężczyzn 10 lat |
<< TOP >> |
Nr 1 2009-12-20 | 50m grzbietowy Kobiet | 8 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | RADZKA Natalia | 01 | Orlik Lublin | 48.47 | 169 | ||||||
2. | SKOWRONEK Zuzanna | 01 | 51 Lublin | 49.56 | 158 | ||||||
3. | PAWLIK Wiktoria | 01 | Orlik Lublin | 50.52 | 149 | ||||||
4. | ŁYSAKOWSKA Julia | 01 | Lublinianka | 51.93 | 137 | ||||||
5. | POMARAŃSKA Karolina | 01 | Wodnik Kras | 52.37 | 134 | ||||||
6. | PISKORSKA Natalia | 01 | Sparta Biłgoraj | 54.87 | 116 | ||||||
7. | MAZUŚ Nina | 01 | Piątka Lubl | 54.93 | 116 | ||||||
8. | ZYCH Natalia | 01 | 51 Lublin | 55.76 | 111 | ||||||
9. | MALINOWSKA Zuzia | 01 | Orlik Lublin | 56.09 | 109 | ||||||
10. | PIRÓG Agnieszka | 01 | 51 Lublin | 56.49 | 107 | ||||||
11. | HAŁKA Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 56.72 | 105 | ||||||
12. | JACH Julia | 01 | Fala Kraśni | 57.00 | 104 | ||||||
13. | PORĘBSKA Adrianna | 02 | Olimpia Lubl | 57.55 | 101 | ||||||
14. | ŻÓŁKOWSKA Anna | 01 | Lublinianka | 58.08 | 98 | ||||||
15. | BŹDZIUCH Róża | 01 | Sparta Biłgoraj | 59.24 | 92 | ||||||
16. | MŁYNARCZYK Anna | 01 | 51 Lublin | 59.81 | 90 | ||||||
17. | SARAN Julia | 02 | Wodnik Kras | 59.99 | 89 | ||||||
18. | KOTUŁA Diana | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:03.56 | 75 | ||||||
19. | ŚWIERZAK Marlena | 02 | Sparta Biłgoraj | 1:04.08 | 73 | ||||||
20. | TURCZYŃSKA Joanna | 01 | Wodnik Kras | 1:04.11 | 73 | ||||||
21. | JANIUK Paulina | 02 | Piątka Lubl | 1:04.18 | 72 | ||||||
22. | PROSKURA Nikola | 02 | Wodnik Kras | 1:08.65 | 59 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | BORKOWSKA Małgorzata | 00 | Orlik Lublin | 1:02.10 | 80 |
<< TOP >> |
Nr 2 2009-12-20 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 8 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | MIODUSZEWSKI Dawid | 01 | Piątka Lubl | 46.24 | 130 | ||||||
2. | KRZYKAŁA Emil | 01 | Olimpijczyk Świ | 46.69 | 126 | ||||||
3. | KOTWICA Bartosz | 01 | Olimpijczyk Świ | 48.42 | 113 | ||||||
4. | BORSUK Łukasz | 01 | Fala Kraśni | 49.87 | 104 | ||||||
5. | IWANIAK Wojciech | 01 | 51 Lublin | 53.08 | 86 | ||||||
6. | SOBEK Nikodem | 02 | Orlik Lublin | 53.15 | 86 | ||||||
7. | WOŚKO Krzysztof | 02 | 51 Lublin | 53.16 | 85 | ||||||
8. | IWANEK Jakub | 01 | 51 Lublin | 53.55 | 84 | ||||||
9. | PRANAGAL Kuba | 01 | Olimpijczyk Świ | 53.74 | 83 | ||||||
10. | BOWNIK Mikołaj | 01 | 51 Lublin | 54.81 | 78 | ||||||
11. | DOMINIK Dawid | 01 | Sparta Biłgoraj | 55.44 | 75 | ||||||
12. | BOJANOWSKI Jakub | 01 | Orlik Lublin | 56.57 | 71 | ||||||
13. | ZBICIAK Bartek | 01 | Lublinianka | 56.85 | 70 | ||||||
14. | MEJSNER Mieszko | 01 | 51 Lublin | 57.28 | 68 | ||||||
15. | LISOWSKI Władysław | 01 | Wodnik Kras | 57.52 | 67 | ||||||
16. | ŁODZIŃSKI Miłosz | 01 | Wisła Puławy | 58.15 | 65 | ||||||
17. | TALARKO Mateusz | 01 | Piątka Lubl | 59.14 | 62 | ||||||
18. | SKUBISZ Artur | 01 | Sparta Biłgoraj | 59.21 | 62 | ||||||
19. | TARASIUK Łukasz | 01 | Lublinianka | 1:01.53 | 55 | ||||||
20. | CHIBICKI Filip | 01 | Fala Kraśni | 1:02.16 | 53 | ||||||
21. | MADRAS Mikołaj | 02 | Fala Kraśni | 1:02.91 | 51 | ||||||
22. | LITWIN Damian | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:03.42 | 50 | ||||||
23. | DROGOMIRECKI Mateusz | 01 | Piątka Lubl | 1:05.57 | 45 | ||||||
24. | SIEK Kacper | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:05.83 | 45 | ||||||
25. | PONIEWOZIK Mikołaj | 04 | Orlik Lublin | 1:09.54 | 38 | ||||||
26. | NAZARUK Mikołaj | 01 | Piątka Lubl | 1:10.23 | 37 | ||||||
27. | CIOS Jakub | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:12.15 | 34 | ||||||
28. | KUSIAK Adam | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:27.88 | 19 |
<< TOP >> |
Nr 3 2009-12-20 | 25m motylkowy Kobiet | 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | OSINIAK Ewa | 00 | Orlik Lublin | 17.78 | |||||||
2. | ŻMUDA Weronika | 00 | Lublinianka | 19.28 | |||||||
3. | BRYCZEK Maria | 00 | Fala Kraśni | 20.26 | |||||||
4. | SMYŁEK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 20.34 | |||||||
5. | SZOT Patrycja | 00 | 51 Lublin | 20.93 | |||||||
6. | CIEŚLIK Marcelina | 00 | 51 Lublin | 21.18 | |||||||
7. | WÓJTOWICZ Weronika | 00 | Orlik Lublin | 23.21 | |||||||
8. | CHODASEWICZ Julia | 00 | Olimpijczyk Świ | 25.84 | |||||||
9. | SKORWIDER Kinga | 00 | 51 Lublin | 26.25 | |||||||
10. | STĘPIEŃ Katarzyna | 00 | Orlik Lublin | 26.46 | |||||||
11. | HAJDENRAICH Julia | 00 | Fala Kraśni | 26.76 | |||||||
12. | NADOLSKA Julia | 00 | Lider Chełm | 27.38 | |||||||
13. | BIADUŃ Iga | 00 | Lublinianka | 27.72 | |||||||
14. | CHOCYK Antonina | 00 | 51 Lublin | 28.29 | |||||||
15. | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia Świdnik | 29.55 | |||||||
16. | SZYMANEK Paulina | 00 | Orlik Lublin | 34.73 | |||||||
17. | SAJ Natalia | 00 | Lublinianka | 35.11 | |||||||
18. | WĄSOWICZ Magdalena | 00 | Lider Chełm | 39.11 |
<< TOP >> |
Nr 4 2009-12-20 | 25m motylkowy Mêżczyzn | 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | WOŚKO Stanisław | 00 | 51 Lublin | 17.07 | |||||||
2. | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Biłgoraj | 17.28 | |||||||
3. | WŁODARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kraśni | 19.24 | |||||||
4. | DRAGAN Karol | 00 | Olimpijczyk Świ | 20.07 | |||||||
5. | MADRAS Błażej | 00 | Fala Kraśni | 20.77 | |||||||
6. | ŁUKASZCZYK Mateusz | 00 | Wodnik Kras | 21.08 | |||||||
7. | PAŁYGA Gabriel | 00 | Fala Kraśni | 21.89 | |||||||
8. | MAZUR Jakub | 00 | Fala Kraśni | 22.76 | |||||||
9. | TARASIUK Sebastian | 00 | Lublinianka | 22.95 | |||||||
10. | KRAKOWIAK Piotr | 00 | Fala Kraśni | 23.13 | |||||||
11. | WOŁOSZYN Jan | 00 | Sparta Biłgoraj | 23.59 | |||||||
12. | KOSMALA Szymon | 00 | Orlik Lublin | 24.16 | |||||||
13. | ŻURAW Karol | 00 | Fala Kraśni | 25.09 | |||||||
14. | MARKIEWICZ Michał | 00 | Fala Kraśni | 27.18 | |||||||
15. | SADCZUK Michał | 00 | Orlik Lublin | 28.25 | |||||||
16. | SKULIMOWSKI Mikołaj | 00 | Orlik Lublin | 29.60 |
<< TOP >> |
Nr 5 2009-12-20 | 100m zmienny Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | PRÓSZYŃSKI Igor | 99 | Fala Kraśni | 1:23.96 | 240 | 38.75 | 45.21 | |||||
2. | KRÓL Oskar | 99 | Orlik Lublin | 1:29.22 | 200 | 44.56 | 44.66 | |||||
3. | CIEŚLIK Jakub | 99 | 51 Lublin | 1:29.64 | 197 | 40.77 | 48.87 | |||||
4. | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 1:30.42 | 192 | 40.67 | 49.75 | |||||
5. | WIDZ Mikołaj | 99 | Orlik Lublin | 1:30.49 | 192 | 42.34 | 48.15 | |||||
6. | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:33.60 | 173 | 42.58 | 51.02 | |||||
7. | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 1:33.83 | 172 | 43.54 | 50.29 | |||||
8. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 1:33.84 | 172 | 42.10 | 51.74 | |||||
9. | SOBEK Maksymilian | 99 | Orlik Lublin | 1:34.55 | 168 | 42.55 | 52.00 | |||||
10. | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:36.84 | 156 | 43.78 | 53.06 | |||||
11. | GOSIK Przemysław | 99 | Lublinianka | 1:38.48 | 149 | 45.56 | 52.92 | |||||
12. | BUJANOWSKI Kamil | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:38.50 | 149 | 46.07 | 52.43 | |||||
KOWOALCZYK Aleksander | 99 | Olimpijczyk Świ | 1:38.50 | 149 | 46.07 | 52.43 | ||||||
14. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 1:42.74 | 131 | 51.28 | 51.46 | |||||
15. | CHALAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 1:44.58 | 124 | 51.19 | 53.39 | |||||
16. | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 1:46.44 | 118 | 47.60 | 58.84 | |||||
17. | CEBULA Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:47.81 | 113 | 50.57 | 57.24 | |||||
18. | SAWICKI Rafał | 99 | Olimpia Lubl | 1:49.09 | 109 | 52.24 | 56.85 | |||||
19. | TARSKI Ignacy | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:49.46 | 108 | |||||||
20. | ZADRĄG Piotr | 99 | Wodnik Kras | 1:51.66 | 102 | 50.73 | 1:00.93 | |||||
21. | ŚWIĘTOŃ Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:51.84 | 101 | 57.26 | 54.58 | |||||
22. | GRABEK Filip | 99 | Lublinianka | 1:52.13 | 101 | 46.47 | 1:05.66 | |||||
23. | RZEPECKI Michał | 99 | Skarpa Lublin | 1:56.66 | 89 | 56.19 | 1:00.47 | |||||
24. | RÓŻYCKI Kacper | 99 | Olimpia Lubl | 2:06.38 | 70 | 57.87 | 1:08.51 | |||||
DYSKW. | SZCZĘŚNIAK Nikodem | 99 | Orlik Lublin | |||||||||
DYSKW. | DRZEWICKI Dawid | 99 | Lublinianka | |||||||||
DYSKW. | KOWAL Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj | |||||||||
DYSKW. | KRÓL Szymon | 99 | Sparta Biłgoraj | |||||||||
DYSKW. | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin |